Dostęp do produktów tylko dla wybranych klientów

Zakupiłem moduł dostęp do stron dla wybranych klientów. Wszystko działa, ale brakuje mi rozszerzenia tylko do wybranych kategorii np. odwiedzający nie mają możliwości przeglądania produktów w kategorii x

Zamawianie produktów tylko dla wybranych klientów

Witam,
Wśród funkcjonalności dostępnych w module jest opcja, która pozwala masowo generować ustawienia produktów na podstawie powiązań z kategorią. Rozwiązanie to wpisuje się w opisane przez Pana oczekiwania. 
Tj, korzystając z tej opcji: 

mamy możliwość szybkiego wygenerowania ustawień dostępności / widoczności danego produktu, który powiązany jest z wybraną kategorią.
Wadą może być fakt, że każdorazowo gdy do sklepu zostanie dodany jakiś produkt (do tej kategorii, która ma być dla danego użytkownika niedostępna) - czynność będzie trzeba powtórzyć.

Czy być może oczekuje Pan nieco innego rozwiązania, bądź rozwiązania które wyeliminowałoby problem ponownego wykonania czynności masowego generowania ustawień?

pozdrawiam,
miłosz
Dostęp do produktów tylko dla wybranych klientów Dostęp do produktów tylko dla wybranych klientów Reviewed by VEKIA on Sunday, January 20, 2019 Rating: 5

No comments